Home > Lühisõnumid > Jeruusalemma Rahvusvahelise Kristliku Suursaatkonna Eesti Osakond mälestab Tarmo Vardjat, kes l

Jeruusalemma Rahvusvahelise Kristliku Suursaatkonna Eesti Osakond mälestab Tarmo Vardjat, kes l

november 1st, 2007

Tarmo oli Iisraeli sõber ja toetaja. Viimati toetas ta kauni viiulimänguga Iisraeli Õhtut Oleviste kirikus 18. novembril. Ta on oma talendiga teeninud ka suurimat rahvusvahelist kristlikku üritust Jeruusalemmas – mänginud viiulit Lehtmajade Püha konverentsil.
Tarmo Vardja oli andekas viiulikunstnik ERSOs. Oma vaba aja pühendas ta oma talendiga Jumala ja kaasinimeste teenimisele. Aastaid on Tarmo mänginud viiulit ja laulnud ansamblis Robirohi. Lisaks sellele on ta muusikuna aidanud kaasa kõikjal, kus abi vaja. Ta on juhatanud koore, häälestanud klavereid, laulnud ja mänginud pille kõikjal, kus vaja, vajadusel ka tasuta.
Kristlaskond on Tarmo igavikku lahkumisega kaotanud ühe oma hinnalisematest liikmetest. Ta lahkus ootamatult autoõnnetuses, tulles Tallinnast, matuselt, kus ta kaunistas teenistust viiulimänguga ja minnes järgmistesse ülesannetesse Tartus. Tema elulõng katkes keset kõige kiiremat tegevust.
Tarmo oli suure pere isa. Teda jääb leinama abikaasa Liidia ja 7 last: Markus, Ruth, Hanna-Maria, Taaniel, Toomas, Jakob ja Eva-Liisa. Samuti leinavad teda vend Peeter ja õde Sirje peredega ning ema. Oleme oma palvetes leinajatega.
Perekonnapeana hoolitses ta pere sissetuleku eest, milles on tema lahkumisega seoses praegu lünk. Tema pere toetuseks võib igaüks teha otseannetuse abikaasa Liidia Vardja pangakontole: 1103290965.

Peeter Võsu, JRKS Eesti Osakonna nimel

admin Lühisõnumid

Comments are closed.