Home > Kultuur > Avatud on koshertoidu restoran “Moses”

Avatud on koshertoidu restoran “Moses”

november 1st, 2007

Käesolevast sügisest alates on Tallinna uues sünagoogis avatud koshertoidu restoran „Moses”. Restoran pakub tõelist Iisraeli maitseelamust. Restoranis saab süüa vastavalt soovile, kergest einest kuni korraliku õhtusöögini. Valikute hulka kuulub hulgaliselt salateid, eelroogi ja kala- ning liharoogi. Saadaval on ka magustoidud ja joogid.
Toidud on valmistatud Iisraeli retseptide järgi, millest mitmed on Eestis seni tundmatud. Mitmekesi sööma minnes on kõige huvitavam tellida hulgaliselt erinevaid eelroogasid omavahel jagamiseks. Selliselt on võimalik tutvuda korraga mitme uue maitsega. Toiduportsud on suured nii eel- kui ka põhiroogade osas.
Restorani võib lihtsalt sisse astuda või ka laua ette broneerida, et endale koht kindlustada. Puhkepäeva õhtuti ei tarvitse vabu kohti kõigile soovijaile jätkuda. Banketi korraldamiseks võib broneerida kogu saali, kuhu mahub kuni 50 inimest.
Restoran on avatud: pühapäevast neljapäevani 12:00-22:00 & laupäeviti Shabbati lõpust kuni 22:00. Reedeti on restoran suletud. Kohti saab broneerida telefonil: 666 251 02 või e-posti teel: pablo@moses.ee .
Restorani pääseb sünagoogi peauksest, Karu tn. 16, Tallinn.

admin Kultuur

Comments are closed.